loader Img
KORAL BOZKURT

Yönetim Kurulu Başkanı

İnsan yaşadığı her yerde kendini ayrıcalıklı ve özel hissetmek ister. Hele yeni bir yatırım yapıyorsa bu farkı ve konforu solumak çok daha özellikli bir duyguya dönüşür.
NorthernLAND böyle doğdu.


Yeryüzünün belki de en ayrıcalıklı coğrafyalarından birinde, Kuzey Kıbrıs’ta, sizlere kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz eşsiz yaşam alanları sunmak için yola çıktık.
Hem yolumuzu, hem yolculuğumuzu güzelleştirdik.
2003’ten bugüne işimizi de ailemizi de büyüttük.


Dünyanın dört bir yanından binlerce insana yuva olduk, doğayla iç içe yeni yaşam alanları yarattık, ışık tuttuk, ses verdik, tutkuyla çoğaldık.


Temelinde harcımız, terimiz, hayalimiz olan her bir yapıyı kendi yaşam alanımız bildik, her sabah yeniden sevdik, yaptığımız her işle yeniden gururlandık. Yenilikçi, öncü ve her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışırken, kalite ve güveni öncelikli değer kabul ettik.


NorthernLAND bugün Kuzey Kıbrıs’ın en başarılı inşaat firmaları arasında en başta gelmektedir. Bizim asıl gururumuz, şirketimize güvenenleri asla mahcup etmeyen titiz, sorumluluk sahibi, yenilikçi ve çağdaş anlayışımızdır.


NorthernLAND özgün tasarımlarını, hizmet ve inşa kalitesini Kıbrıs standartlarının üzerine çıkarmayı başarmıştır.


NorthernLAND, uluslararası inşaat ve yönetim mükemmelliği düzeyinde çalışmalarını yürütmektedir.


NorthernLAND, hem ülkesine, hem de yatırımcısına kazandıran bir vizyona sahiptir.


Elbette her başarının temelinde özverili bir takım çalışması ve güçlü bir ekip ruhu yatmaktadır.
Birlikte çalıştığımız ve gelecek hayallerini birlikte paylaştığımız tüm paydaşlarımıza teşekkür ederken, sizlerle de tanışmak için sabırsızlanıyoruz.
Geliniz, bu güzel aileye siz de katılınız, geliniz eşsiz yaşam alanlarımıza ortak olunuz.

Detaylı Bilgi Alın Whatsapp