loader Img

 

Yatırım için Akdeniz!

Jedna z najčastejšie kladených otázok znie: „Je bezpečné kupovať nehnuteľnosť na Severnom Cypre?“. Odpoveď je jednoznačná: „Áno, určite!“.

Trh s nehnuteľnosťami na Severnom Cypre zažíva najaktívnejšie obdobie, kedy dopyt zahraničných investorov vytvára širokú škálu portfólií a veľký investičný potenciál. Dostupné ceny luxusných apartmánov a víl predstavujú najvhodnejší čas na investície.

 Vďaka svojmu veľkolepému umiestneniu a zvyšovaniu kapitálovej hodnoty je investícia do jednotlivých projektov na Severnom Cypre stále viac atraktívna.

 

Neobmedzený prechod medzi hranicami zvýšil počet návštevníkov na Severe, ako aj v južnej časti Cypru. Turisti, ktorí prichádzajú na letiská na Južnom Cypre môžu navyše ľahko cestovať aj na Sever.

Na pochopenie politickej situácie na Severnom Cypre vám bude stačiť naozaj len chvíľa. Takto zistíte, že nákup nehnuteľnosti, rovnako aj získanie listu vlastníctva je v krajine úplne bezpečná. Dôležitá bude pre vás následná konzultácia s odborníkom a nezávislým právnikom, ktorí vám poskytnú poradenstvo a náležitú starostlivosť o nehnuteľnosť, ktorú kupujete.

 

 

 

 
 

 

 

 

Detaylı Bilgi Alın Whatsapp