loader Img

Grup Şirketlerimiz

GRAND SAPPHIRE RESORT VE RESIDENCES

Akdeniz’in en güzel kıyısında 1630 Rezidans ve lüks Resort otele ev sahipliği yapacak sıradışı bir konsept, ayrıcalıklı servisleriyle 7 yıldızlı bir yaşam. Kuzey Kıbrıs’ın en büyük ve en özel yaşam projesi Grand Sapphire Resort and Residences 27, 29 ve 31 kattan oluşan 3 yüksek bina, 5’er kattan oluşan 7 kısa bina ve otel binasından oluşuyor. Farklı yaşam tarzlarına uygun zengin yaşam alanları sunan projede stüdyo, 1, 2, 3 ve 4 odalı daireler ve 3, 4 odalı dubleksler bulunuyor.

Websitesini İncele

GRAND SAPPHIRE CITY HOTEL

Tarihi dokusu, kristal suları, el değmemiş doğal güzellikleriyle masmavi bir Akdeniz masalı..Kuzey Kıbrıs’ın incisi Mağusa’nın kalbinde, şehrin en popüler alışveriş ve eğlence caddesi Salamis Caddesi’ne sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan Grand Sapphire City Hotel misafirlerine eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor. Özgün tasarımı, yüksek standartlardaki servis ve kalite anlayışıyla Grand Sapphire City Hotel, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden konuklarını benzersiz bir konfor ve şıklıkla ağırlıyor.

Websitesini İncele

FITPLUS FITNESS & WELLNESS CENTER

Gazimağusa’da müşterilerine yüksek kaliteli hizmet vermek misyonuyla kurulan FITPLUS Fitness ve GYM Merkezi hizmete başladı. FITPLUS, eşsiz tasarımıyla Gazimağusa’nın en prestijli binası NorthernLAND Premier ve NorthernLAND kalitesinin bir diğer ürünü Viapark olmak üzere 2 farklı şubesinde, “Happier, Healthier, Stronger” sloganıyla hizmet veriyor.

GYM yanında, kapalı havuz, hamam, SPA hizmetini de bünyesine ekleyen FITPLUS’ta, GYM hafta içi 06.00-22.00, Cumartesi-Pazar 08.00-21.00, SPA hafta içi ve hafta sonu 08.00-20.00, saatleri arasında yer alıyor.

En yeni teknolojik ekipmanlar ile dış mekanı aratmayacak özelliklere sahip ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri ile FITPLUS, daha kaliteli egzersiz için en uygun spor salonu olma özelliği taşıyor.

Websitesini İncele

NORTHERNLAND RENTALS

Kısa veya uzun dönemli kiralık konut ihtiyaçlarınız için NorthernLAND’ın birbirinden güzel alternatifler var. NorthernLAND Rentals ile kiralamak istediğiniz konut bilgilerini görüntüleyebilir, ek avantajlarını öğrenebilir, rezervasyon yapabilirsiniz. Farklı konaklama aternatifleri ile tek kişilikten geniş ailelere kadar konaklama imkanlarını sunan NorthernLAND Rentals ihtiyaçlarınıza akılcı ve ekonomik çözümler sunuyor.

Websitesini İncele

CYPRUS WAYS RENT A CAR

Cyprus Ways Rent a Car firmamız yıllar boyunca edinmiş olduğu kalite ve güvenilirliği ile müşterilerine doğru ve kusursuz yönetim ile yüksek düzeyde hizmet vermektedir. Hizmette ana odak noktaları müşteri memnuniyeti ve güvenilir iş ilişkisi, satış öncesi ve sonrası sürdürülebilir hizmet kalitesi, müşteri sürekliliği, profesyonel müşteri hizmetleridir.

Websitesini İncele
Detaylı Bilgi Alın Whatsapp