loader Img

Hizmetlerimiz

Kira Yönetimi

Kira Yönetimi

NorthernLAND ekibi, sizin bir mülkü kiralamaya verme deneyiminizi basit ve karlı kılmak için ev sahiplerine kapsamlı bir Mülk Kiralama Hizmeti sunmaktadır.

 

Eğer Kıbrıs’ta bir mülkünüz varsa ya da bir mülk satın almayı düşünüyorsanız, bizim eşsiz hizmetimize ve deneyimimize ihtiyacınız var demektir.

Mülk Yönetimi

Mülk Yönetimi

Gayrimenkul yönetimi; gayrimenkul piyasası, kiracıların, müşteri ve ziyaretçilerin ihtiyaç ve gereksinimleri, binanın teknolojisi ve yapısı konusunda uzmanlık gerektirir. Gayrimenkul yöneticiniz olarak görevimiz, bu verileri bütçe ve kira gelirini temel alan net bir mali plana dönüştürmektir.

 

Böylece, ticari durumunuza göre özel olarak hazırlanmış olan güvenilir raporlar üretebiliyoruz. Bir yatırımcı ya da mülk yöneticisi olarak önceliğinizin işleyen bir ofis binası olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle en iyi sistemler ve en iyi profesyonellerle çalışıyoruz; titiz, motive ve işleri konusunda tutkulu insanlar.

Yatırım Danışmanlığı

Yatırım Danışmanlığı

16 yılı aşan deneyim sahibi bir yatırım yönetimi lideri olarak, sürekli bir şekilde Kuzey Kıbrıs’ta yatırım sonuçları ve olağanüstü müşteri hizmeti sunmayı amaçlayan geniş ve derin bir yatırım platformu sunuyoruz. Gayrimenkul ve altyapı odağımız, kapsamlı yeteneklerimiz ve müşterilerimize olan bağlılığımız, bize farklı bir rekabet avantajı sağlamaktadır.

Yatırım geri dönüşlerini optimize etmeye çalışan, bunu yaparken de kurumsal yatırımcı müşterilerimizin risk toleranslarını dikkate alan yenilikçi çözümlerden oluşan bir yelpaze sunuyoruz.

Araç Kiralama Hizmetleri

Araç Kiralama Hizmetleri

Kıbrıs’a adım attığınız andan itibaren bilmelisiniz ki arabanız sizi bekliyor.

Artık direksiyon sizin elinizde!

CyprusWays Araç Kiralama ile hem güvenli hem de huzurlu bir yolculuk sizi bekliyor. Kıbrıs’ta trafik soldan akıyor, o nedenle sağ direksiyon araçlarımızla CyprusWays Rent a Car sizlere en güvenli çözümleri sunuyor.

Siz yeter ki Kıbrıs’ın güzelliklerini keşfetmeye karar veriniz. Ercan Havaalanı başta olmak üzere size en yakın yerdeyiz. İstediğiniz her an emrinizdeyiz. CyprusWays Rent a Car yılların deneyimi ile kalite, hijyen ve güvenlikten ödün vermiyor.

İster tatile, ister iş amacıyla olsun kiralık araçlarımız hizmet için hazırdır.

Tek şartımız var: Trafik kurallarına uyunuz, hız yapmayınız, kendinizi ve sevdiklerinizi koruyunuz.

Konut Kiralama Hizmetleri

Konut Kiralama Hizmetleri

NorthernLAND ekibi, sizin bir mülkü kiralamaya verme deneyiminizi basit ve karlı kılmak için ev sahiplerine kapsamlı bir Mülk Kiralama Hizmeti sunmaktadır. Eğer Kıbrıs’ta bir mülkünüz varsa ya da bir mülk satın almayı düşünüyorsanız, bizim eşsiz hizmetimize ve deneyimimize ihtiyacınız var demektir.

Bakım Hizmetleri

Bakım Hizmetleri

Ev almak, gelecek almaktır!
Biz hep yanınızdayız.

“Ev sattık, anahtarı verdik, bitti” demiyoruz.
Çünkü ev almak bir hayat almaktır.
Biz hep yanınızda olacağız!
Güvenceniz NorthernLAND’ın kurumsal ve profesyonel kimliğidir, çalışma anlayışıdır, insan kaynaklarıdır.

Evinizle ilgili satın aldığınız andan itibaren hasarlı malzeme veya yetersiz işçilik durumunda 6 ay garanti süresi verilmektedir.

Herhangi bir sorun yaşandığı takdirde acil durumlarda günün her saati, acil olmayan durumlarda ise randevu ile hizmet verilmektedir.

Garanti sonrası meydana gelen hasarlarda yine aynı titizlikle avantajlı ücretler karşılığında hizmet sunulmaktadır.

NorthernLAND inşa ettiği sitelere, site yönetimi ve bakım onarım hizmeti verir.
Sitenin ve ortak alanların bakımlı olmasını sağlayıp, malınızın değerli olmanızı sağlar.

NothernLAND’la başınız rahat, eviniz ferahtır. 

Detaylı Bilgi Alın Whatsapp